O nas

//mmpionier.pl/wp-content/uploads/2018/06/IMG_5900-1.jpg

MM Pionier

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie księgowości i spraw kadrowo-płacowych polskich firm oraz pomagamy przedsiębiorcom, którzy świadczą swoje usługi na terytorium Niemiec i podlegają podatkowi Bauabzugsteuer.

Twoja firma nie jest z naszego rejonu? Nic nie szkodzi. Obsługujemy firmy z całej Polski. Możesz dostarczać nam dokumenty za pomocą usług pocztowych, kurierskich lub poprzez usługę elektronicznej wymiany dokumentów.

Współpraca z nami jest szybka i prosta.

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Nasze biuro dba o swoich klientów ciągle się rozwijając. Uczestniczymy w szkoleniach branży finansowo-księgowej po to by być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami. W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych programów księgowych firmy Comarch Optima , która jest liderem w tej branży.


Ukierunkowanie na Klienta

Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi oferujemy swoim klientom obsługę księgową on-line, tak aby zaoszczędzony czas mogli poświęcić na rozwój swojego biznesu. Jednocześnie klientów, którzy preferują współpracę w formie osobistego kontaktu zapraszamy do naszego biura. Wychodząc naprzeciw zmianom, umożliwiamy naszym klientom dostęp on-line do programu w którym mogą wystawiać własne faktury sprzedażowe w formie elektronicznej. Nasi klienci mogą również otrzymać możliwość wglądu on-line w swoje dane finansowo-księgowe.


Bezpieczeństwo

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych powierzonych nam przez naszych klientów zgodnie z RODO.